lt

SMUFLANDAS gimė iš didelio noro sukurti erdvų ir tuo pačiu jaukų kambarį ne tik vaikučiams, bet ir jų tėveliams.

Vaikų pramogų kambarys turi būti didelis, erdvus su smagia ir saugia žaidimų aikštele, kokios vaikučiai neturi  namuose. Daugelis vaikų  yra aktyvūs, drąsūs ir mėgsta čiuožinėti nuo ilgų, suktų čiuožyklų, nusileisti į baseiną pilną kamuoliukų ir maudytis jame, šokinėti ant batutų, laipioti karstyklėmis. Visos šios pramogos yra neatsiejamos nuo SMUFLANDO. Mūsų tikslas buvo sukurti pramogų kambarį, kuriame veiklos atras vaikai nuo 1metų iki paauglystės. SMUFLANDO žaidimų aikštelė yra orientuota į 1-12 metų vaikus, įrengta saugiai, yra nuolat prižiūrima.  Laukiami yra ir mažyliai iki 1 metukų, kurie prižiūrimi tėvelių, galės smagiai ropinėti po kambarį, kartu su tėveliais nučiuožti nuo čiuožyklų ar maudytis didžiuliame kamuoliukų baseine.

Mūsų patalpos išplanuotos taip, kad savo vaiką visada matytumėte, todėl įsitaisę minkštuose sėdmaišiuose galėsite ramiai gurkšnoti kavą  ar arbatą ir bendrauti su svečiais. Mums labai svarbu, kad mūsų kambaryje Jūs jaustumėtės patogiai, Jus suptų švari, jauki ir graži aplinka.

Prieš atvykstant pažaisti ar apsižiūrėti kambario, būtina pasiskambinti, nes dirbame kasdien pagal užimtumą, o ne nustatytas valandas !!!

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis