Plastinė chirurgija į sąrašą

fi clinica

Sporto g. 3, Kaunas +370 626 88 838 info@ficlinica.lt https://www.ficlinica.lt/lt/

„fi clinica“ – viena didžiausių privačių grožio ir sveikatos paslaugas teikiančių klinikų Baltijos šalyse, kurioje dirba ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje bei už Atlanto gerai žinomi plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos specialistai, surinkta itin stipri gydytojų odontologų ir dermatovenerologų komanda. Klinika įrengta pagal naujausias technologijas sukurta modernia technika, užtikrinančią pacientų komfortą ir saugumą.

Klinikoje pacientų sveikata ir grožiu rūpinasi net 120-ies specialistų komanda, kurią sudaro savo sričių profesionalai, ilgametės tarptautinės patirties dėka sukaupę neįkainojamą žinių bagažą ir toliau tobulėti bei stažuotis vykstantys po visą pasaulį, praktikoje taikantys moderniausius gydymo metodus, pacientams teikia nepriekaištingos kokybės plataus spektro plastinės chirurgijos, odontologijos, dermatologijos paslaugas ir padeda stiprinti pasitikėjimą savimi bei puoselėti individualų grožį.

Leiskite mūsų profesionalams pasirūpinti Jūsų sveikata bei gera savijauta, suteikti daugiau pasitikėjimo savimi, puoselėti Jūsų individualų grožį ir sustiprinti meilę sau ir savo kūnui!

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis