į sąrašą

SMILE LAB DANTŲ BALINIMO SALONAS

K. Donelaičio g. 27, Kaunas +370 (657) 70444 smilelab@neodenta.lt http://www.smilelab.lt/lt/

NEODENTA pristato pirmąjį sertifikuotą, išskirtinio dizaino dantų balinimo saloną Lietuvoje – dantų  balinimo SPA – SMILE LAB inspired by Neodenta.

Tai vienintelis sertifikuotas dantų balinimo salonas Lietuvoje.
SMILE LAB tikslas yra suteikti profesionalias burnos higienos ir dantų balinimo paslaugas jaukiau ir patogiau, sukuriant komfortą, ramybę ir atsipalaidavimą.

Sertifikuotame dantų balinimo salone galima rasti platų paslaugų asortimentą: burnos higieną, dantų papuošalus, balinimą beperokside ar 6% peroksido medžiaga, balinimą „Beyond“ greitintuvu bei naujausios kartos „Biolase epic“ lazeriu.

Dantų balinimo salone SMILE LAB galite pasigaminti individualiamas balinimo kapas ar įsigyti dantų balinimo priemonių procedūroms namuose.

SMILE LAB specialistų taikomos balinimo procedūros yra nekenksmingos ir tausojančios danties audinius bei burnos ertmės sveikatą, o salone yra naudojamos tik naujausios balinimo technologijos ir patikimos, bei licenzijuotos priemonės.

Mūsų salone visos teikiamos paslaugos yra itin patogios bei daug laiko nereikalaujančios gražios šypsenos procedūros užsienio turistams!

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis