į sąrašą

NEODENTA Implantologijos ir estetinės odontologijos klinika

Baltų pr. 49A, Kaunas +370 684 21 260 info@neodenta.lt www.neodenta.lt

NEODENTA – tai visas tik aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas suaugusiesiems ir vaikams teikianti klinika Kaune, įkurta tam, kad kiekvienas turėtų pačias geriausias sąlygas rūpintis savo dantų sveikata.

Klinikos stiprybė – čia dirbančių specialistų komanda. Gydymo kokybę užtikrina naujausius šiuolaikinės odontologijos metodus puikiai išmanantys, nuolat tobulėjantys, dėmesingi ir didelius profesinius tikslus sau keliantys aukščiausios kvalifikacijos gydytojai.

Didžiuojamės, kad klinikos gydytojų profesionalumu pasitikima jau daugiau nei 20 metų. Naujausias technologijas, inovacijas, tyrimo metodus, visapusę pagalbą – tai garantuojame kiekvienam, atvykusiam į kliniką.

VISOS ODONTOLOGINĖS PASLAUGOS PO VIENU STOGU:

Dantų implantai, All-on-4 metodika, Dantų protezavimas, Dantų technikų laboratorija, Estetinis plombavimas, Porceliano laminatai, Vaikų odontologija, Ortodontija, Endodontija, Burnos ertmės gleivinės gydymas, Chirurginė odontologija, Burnos higiena ir profilaktinė apžiūra, Dantų balinimas, Dantų emalio fluoravimas, Veido estetika, Knarkimo gydymas kapomis, TMJ gydymas, Gydymas treinerių sistema, Apsauginės kapos sportininkams, DNR tyrimai, Gydymas taikant sedaciją.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis