Bendroji praktika ir diagnostika į sąrašą

KLINIKA BENDROSIOS MEDICINOS PRAKTIKA

Savanorių pr. 423/421, Kaunas +370 70 077 778 administracija@daktaras.lt www.daktaras.lt I-V - 08:00 -19:00
VI - 09:00-14:00

„BENDROSIOS MEDICINOS PRAKTIKA“ – UNIKALUS MEDICINOS KOMPETENCIJOS CENTRAS

1993 metais įkurta „Bendrosios medicinos praktika“ – viena iš privačios medicinos ir medicininio turizmo pradininkių šalyje, aktyvi visuomeninės veiklos dalyvė, kelių Lietuvos medicinos asociacijų iniciatorė ir įkūrėja, įvairių labdaros projektų rėmėja.

Mes didžiuojamės, kad per daugiau kaip 20 veiklos metų mūsų gydymo įstaiga tapo unikaliu medicinos kompetencijos centru, kuriame nuolat atnaujinama diagnostikos ir gydymo įranga, taikomi progresyviausi gydymo metodai, naudojami naujausios kartos medikamentai, sertifikuojamos paslaugos, diegiami tarptautiniai kokybės standartai (LST EN ISO 9001:2008, LST EN 15224:2012 ir kt.). Mes subūrėme geriausius Lietuvos specialistus – savo srities ekspertus, kurių tarpe – nusipelnę Lietuvos medikai, profesoriai, mokslų daktarai, draugijų prezidentai, medicinos vadovėlių autoriai, mokslinių tyrimų vadovai ir aukštųjų mokyklų dėstytojai. Gydytojai nuolat stebi pasaulines tendencijas, tobulina kvalifikaciją Vakarų Europoje ir JAV ir labai sėkmingai diagnozuoja net ir sunkias, retas ar itin pavojingas ligas. Klinikai suteiktas garbingas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) mokslinės bazės statusas, čia atliekami moksliniai tyrimai, ruošiami būsimi medikai. Svarbiausia mums – pirmauti medicinos inovacijų srityje, nes tik tai garantuoja aukščiausios kokybės individualų gydymą kiekvienam mūsų pacientui.

STATISTIKA:

  • Klinikoje veikia 8 skyriai, kuriuose įprasta ir ekstrine tvarka teikiama daugiau kaip 1000 įvairių profilaktikos, diagnostikos, chirurginio ir terapinio gydymo, reabilitacijos ir estetinės medicinos paslaugų.
  • Pacientus konsultuoja aukščiausios kategorijos gydytojai, besispecializuojantys 45 medicinos srityse.
  • Moderniame, pagal ES standartus įrengtame chirurgijos skyriuje veikia 3 operacinės, stacionaro, intensyvios slaugos ir anestezijos poskyriai. Čia atliekama daugiau kaip 200 įvairių rūšių operacijų.
  • Per metus Plastinės chirurgijos centre atliekama daugiau kaip 500 plastinių-estetinių operacijų.
  • Kauno regiono gydymo įstaigas aptarnaujančioje didžiojoje klinikos laboratorijoje atliekama daugiau kaip 500 tyrimų, kurių tarpe – ir labai sudėtingi ar reti genetiniai ir vėžio žymenų.
  • Viena dažniausių klinikos paslaugų – individualios sveikatos patikros programos, atliekamos per 2-3 val.
  • Per metus kliniką aplanko daugiau kaip 55 000 pacientų, jų srautai nuolat didėja.
  • 1 iš 2 atvykusiųjų prisirašo prie šeimos klinikos ir tampa nuolatiniais lankytojais.
  • Net 30 proc. pacientų sudaro užsieniečiai, atvykstantys iš Skandinavijos, Didžiosios Britanijos, Airijos, Italijos, Latvijos, Rytų Europos ir Tolimųjų Rytų. Daugiausiai užsienio svečių sulaukiama iš Skandinavijos šalių.
  • Dalį medicinos paslaugų kompensuoja TLK (teritorinės ligonių kasos).

Mes didžiuojamės, kad net 88 proc. Lietuvos ir užsienio pacientų kliniką įvertino 10 iš 10 balų.

Klinika įsikūrusi strategiškai geroje vietoje – šalies centrinėje dalyje, Kaune, prie magistralės Vilnius–Kaunas–Klaipėda. Pas mus labai patogu atvykti iš bet kurios Lietuvos vietos. Užsiregistruoti pas gydytojus galite tel. +370-700-77778 ir internetu.

Maloniai Jūsų laukiame atvykstant!

 

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis

Užsisakyti naujienlaiškį