į sąrašą

NACIONALINIS KAUNO DRAMOS TEATRAS

Laisvės al. 71, Kaunas +370 658 48619 administratorius@dramosteatras.lt, vadyba@dramosteatras.lt www.dramosteatras.lt Centras

Nacionalinis Kauno dramos teatras - tai repertuarinis teatras, kuriame rodomi įvairūs spektakliai - nuo klasikinės dramaturgijos iki šiuolaikinių spektaklių, skirtų visų socialinių grupių nacionalinei ir tarptautinei auditorijai. Kiekvieną sezoną vyksta apie 350 renginių, kuriuose apsilanko daugiau kaip 60 000 žiūrovų. Per teatro sezoną žiūrovai gali mėgautis 6-7 premjeromis, edukaciniu festivaliu "Nerk į teatrą", tarptautiniais festivaliais ir kviestiniais spektakliais.

Mūsų teatras užima kelis pastatus, siūlydamas prodiuseriams ir renginių organizatoriams rinktis iš 4 skirtingų scenų:

Mažoji scena skirta nedidelės apimties spektakliams su intymia atmosfera, Rūtos scena - juodoji dėžė eksperimentams su be tarpišku aktoriaus ir žiūrovo santykiu, Ilgoji scena, įsikūrusi buvusioje pramoninėje teritorijoje, pasižymi netradicine forma ir unikalia aura, puikiai tinkančia avangardiniams spektakliams.

Ir, žinoma, Pagrindinė scena, talpinanti iki 498 žiūrovų, kurioje dera modernistinis interjeras ir visapusiškos techninės galimybės.

               
Didžioji salė - 498 - - - - -
Rūtos salė - 170 - - - - -
Ilgoji salė - 98 - - - - -
Mažoji scena - 102 - - - - -
Didžiosios scenos fojė - - 100 - - 100 350
Skaityti daugiau

Klauskite

kitos vietos

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis