lt
į sąrašą

LIETUVOS KREPŠINIO NAMAI

Santakos g. 11 +370 687 47 441 info@krepsinionamai.lt https://ltu.basketball/lkn-apie-mus/ I-V 10:00-17:00 val., VI 11:00-16:00 val.

„Krepšinio namuose“ eksponuojama speciali teminė paroda, skirta Lietuvos krepšinio šimtmečiui paminėti

Jubiliejinės ekspozicijos koncepcija buvo kuriama galvojant ne tik apie krepšinį, bet ir apie Lietuvos kovas už laisvę bei valstybės kūrimą ir tvirtėjimą. Parodoje išvysite ant audeklų atvaizduotas didžiąsias Lietuvos krepšinio pergales bei ryškiausių trenerių atvaizdus, iškovotų trofėjų ekspoziciją, garsiąją Lietuvos sirgalių vėliavą, išskleistą daugelyje garsiausių pasaulio arenų bei jose skambėjusį originalų būgną. Taip pat pamatysite originalią meninę instaliaciją „Krepšinio pasaulis", Leono Karaliūno parengtą fotografijų parodą „Krepšinio kiemuose”, vieno geriausių krepšinio arbitrų Romualdo Brazausko kamuolių kolekciją iš Olimpinių žaidynių, Europos ir pasaulio čempionatų bei geriausiam Lietuvos arbitrui FIBA suteiktą garbingą apdovanojimą – auksinį švilpuką.

Ekspozicijos progamoje ir naujausias TV3 dokumentikos apie krepšinį serijos ,,Krepšinio namai” filmas - unikali 20 minučių krepšinio kelionė, apžvelgianti svarbiausius ir įdomiausius krepšinio įvykius. „Lietuvos krepšinio namuose“ taip pat organizuojamos ekskursijos grupėms bei yra įrengtas asmenukių įamžinimo portalas, kuriame kiekvienas turi galimybę nusifotografuoti su Jonu Valančiūnu, Mindaugu Kuzminsku, Kamile Nacickaite ir kitais garsiais krepšininkais.

 

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis