į sąrašą

KAUNO MIESTO MUZIEJAUS TAUTINĖS MUZIKOS SKYRIUS

L. Zamenhofo g. 12/Kurpių g. 12, Kaunas +370 694 20643 tm.kasa@kaunomuziejus.lt https://kaunomuziejus.lt/tautines_muzikos_skyrius/ Suaugusiems - 4,00 EUR, senjorams, studentams - 2 EUR, moksleiviams, žmonėms su negalia - nemokamai II – V 10:00 – 18:00, VI 10:00 – 17:00

Tautinės muzikos skyriuje šiuolaikiškai ir interaktyviai pristatoma lietuvių tradicinė muzika ir kultūrinis liaudies muzikavimo kontekstas. Modernioje ekspozicijoje galima ne tik apžiūrėti unikalius senuosius lietuviškus muzikos instrumentus, bet ir išgirsti jų muzikos, pagroti, sudainuoti sutartinių karaokę ir net peržiūrėti postfolkloro atlikėjų vaizdo klipus. Patekus į kiemą, žvilgsnį patraukia XVI a. gotikinio stiliaus pastatas, kuriame eksponuojami bendratautiniai muzikos instrumentai. Skyriuje kasmet rengiami koncertai, „Etno palėpės“ renginiai, o kartą per mėnesį – ypač išpopuliarėję tradicinių šokių vakarai.

Kauno miesto muziejus skirtas miesto istorijai, kultūrai ir legendiniams miestiečiams įamžinti. Muziejus vienija penkis skyrius: Rotušės, Pilies, Tautinės muzikos, M. ir K. Petrauskų bei Juozo Gruodžio skyrius.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis