į sąrašą

AB „STUMBRAS“ MUZIEJUS

K. Būgos g. 7, Kaunas +370 68 694 388 muziejus@stumbras.lt https://www.stumbras.lt/muziejus Ekskursijos priimamos tik iš anksto užsiregistravus

        

„Lietuviškų gėrimų kelionė“ – pažintinės programos, jungiančios keturis unikalius lietuviškų gėrimų gaminimo tradicijas puoselėjančius miestus: Kauną, Alytų, Šiaulius ir Anykščius. Būtent šiuose miestuose veikia didžiausios Lietuvoje gėrimų gamyklos: jau į antrąjį šimtmetį įkopęs „Stumbras“ Kaune, link šimtmečio artėjantis „Anykščių vynas“ Anykščiuose, jauniausia gamykla „Alita“ Alytuje ir istorinė „Gubernijos“ darykla Šiauliuose. Visas gamyklas sieja aiški vizija – puoselėti autentiškas lietuviškų gėrimų gamybos tradicijas.

2009 m. atidarytas, pirmasis ir bene vienintelis stipraus alkoholio muziejus Lietuvoje apžvelgia „Stumbro“ gamyklos istoriją bei įmonės vaidmenį Lietuvos industrializacijos raidoje. 100 metų senumo pastatuose tebeveikianti gamykla ir pats muziejus atskleidžia istorinę atmintį ir tuo pačiu leidžia išvysti, kaip „Stumbro“ gamykloje kuriami ir pilstomi gėrimai šiandien.

Vykdoma degustacija tik nuo 20m. 

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis