lt
į sąrašą

Pasiplaukiojimai Kauno mariose

Gimbutienės 35 "Kauno Jachtklubas", Kaunas, Lithuania +370 699 47329 www.pasiplaukiojimai.lt

Pasiplaukiojimų variantai:

1. Pasiplaukiojimas pigiau pirmadieniais - trečiadieniais nuo 10:00val. iki 15:00val. su -50% nuolaida. Optimaliausias variantas: 2 val. plaukimas grupei iki 15 žmonių - 80 eur.

2. Plaukimas pramoginiu kateriu, kuriame galima rengti įvairias šventes.  

Kateris „Olialia" - tai išskirtinio dizaino prabangus kreiserinis laivas, skirtas pramoginiams pasiplaukiojimams Kauno mariose. Nuomojamas laivas yra 8 metrų ilgio, su deniais priekyje ir gale. Erdviame, lygiame kokpite komfortiškai jausis 15-os žmonių kompanija. Dėl savo išskirtinio stiliaus ir dizaino laivas yra jaukus, nes deniai dengti ypač aukštos kokybės prabangia mediena - raudonmedžiu ir tiku. Šis laivas - vienintelis toks Lietuvoje. Laive įrengta garso aparatūra, yra didelis stalas pasidėti Jūsų atsineštoms vaišėms. Plaukiant tamsoje - yra apšvietimas sukuriantis romantišką atmosferą. Laive yra maudymosi platforma ir kopėtėlės, tentas skaidriais langais, jei pasitaikytų blogas oras.

3. Dovana - pramoga. Pasiplaukiojimas kateriu savarankiškai.

6 vietų kateris su echolotu, garso kolonėlėmis, LED apšvietimu, LED prožektoriumi, navigacinėmis šviesomis, 20 AG varikliu (greitis ~10 km/h), Tamsintais langais, Gelbėjimosi priemonėmis ir liemenėmis, pledukais, inkaru, marlapiais. Šiam kateriui vairuoti nereikalingos laivavedžio teisės - užtenka vairuotojo pažymėjimo.

4. Pasimatymas laive. (Savarankiškas plaukimas) 6 vietų kateris su paruoštu gėrimų ir užkandžių krepšeliu - romantiškas pasimatymas stebint saulėlydį.  Šiam kateriui vairuoti nereikalingos laivavedžio teisės - užtenka vairuotojo pažymėjimo.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis