Kelionėms pasirengęs atnaujintas laivas „Žalgiris“! Jau birželio 18 d. sezoną pradedantis laivas penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais iškylautojus Kulautuvos link ir atgal plukdys iki pat rugsėjo.

10 val. ryto išplaukę nuo „Žalgirio“ arenos po valandos jau būsite Raudondvaryje, po dviejų – Kačerginėje, po dviejų su puse – Kulautuvoje. Kelionėje jums atsivers apdainuotas Nemuno grožis, nuostabios jo pakrantės ir jų miesteliai, mojuos vasarotojai. Galėsite su jais pasisveikinti ar susišūkauti – juk, iš pagrindų atnaujinus keleivinį laivą, sumažintas variklio skleidžiamas triukšmas.

Smagu ir tai, kad modernizuotas laivas ne tik talpina 70 vasarotojų atnaujintame salone, bet ir turi 20 vietų dviračiams ar paspirtukams. Tad galėsite džiaugtis ne tik nauju išskirtiniu upių maršrutu Nemunu ir Nevėžiu, bet ir galimybe išlipus kurioje nors iš prieplaukų tęsti kelionę dviračiais. Atnaujinti ar naujai nutiesti jų takai patogiai jungia Kauno apylinkes su miestu, o ir jame gausu įdomių dviračių maršrutų. Kelionė „Žalgiriu“ į abi puses suaugusiesiems kainuoja 12 Eur, vaikams nuo 7 iki 16 m. ir neįgaliesiems – 6 Eur. Į vieną pusę, tai yra, iki Kulautuvos ar bet kurios kitos prieplaukos ar atvirkščiai – perpus pigiau. Vaikai iki septynerių metų, jei neužima papildomos vietos, gali plaukti nemokamai. Vieta dviračiui ar paspirtukui – 6 Eur. visoms amžiaus grupėms, išskyrus pačius mažiausius. Visa reiso trukmė – 7 val., tai yra, nuo „Žalgirio“ arenos laivas pajuda 10 val. ryto, atgal grįžta 17 val. Kelionę planuoti ir bilietus įsigyti galite dviems savaitėms į priekį. Bilietų pirkimas – paspaudus nuorodą.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis