lt
į sąrašą

Party Cruiser: laivai ir vandens pramogos

M. Gimbutienės g. 35, Kaunas +370 698 89444 info@laivonuoma.lt http://www.laivonuoma.lt/

Pasiplaukiojimai laivais kauniečiams ir miesto svečiams po Kauno marių regioninį parką patogiais privačiais pontoniniais laivais įsitaisius ant baltos odos sofų, prie staliukų, su visais patogumais ir grožintis vaizdais į Pažaislio vienuolyną, piliakalnius, atodangas, įlankas ir tokius lankytinus objektus, kaip Rumšiškių muziejus, Žiegždrių geologinis takas, Kadagių slėnis, Kruonis. 
Šventėms galima išsinuomoti visą laivą, kuriame telpa 12 asmenų arba net kelis tokius pat laivus kartu, jei kompanija didesnė. Prie laivo papildomai gali priplaukti vandens motociklas ir šventės kaltininką paplukdyti ant vandens motociklo, ant vandens slidžių arba vandens atrakcionų. 
Vienintelė vieta Kaune mokytis čiuožti vandenlentėmis paskui greitaeigį katerį. Kateriui padarytas labai aukštas lankas lynui tvirtinti, kad būtų lengva pradedantiems. O jau mokantys čiuožti vandenlente gali šokinėti per katerio bangą.
Taip pat rengiamos burlenčių pamokos, nuomojamos irklentės ir vandens motociklai.
Vieta: Kauno Jachtklubas.
Specialiai laivybai Nemunu buvo restauruotas autentiškas medinis kateris Venecija. Šis klasikinis kateris puošia Kauną ir labai tinka parodyti miesto svečiams senamiestį, santaką, Kauno pilį nuo vandens, o per šventes ramiam pasiplaukiojimui su vaišėmis ir originaliai fotosesijai ant laivo denio. Išplaukimas nuo Vytauto bažnyčios.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis