į sąrašą

Tarp Gėlių

Savanorių pr. 319a, Kaunas +370 37 312 233 biuras@tarpgeliu.lt http://www.tarpgeliu.lt I - VII 00:00 – 24:00

Gėlės
Jos kalba už Jus! Siūlome dovanoti gėlių net ir be progos. Ir nepamirškite: yra tokia profesionalų paslauga, kaip gėlių pristatymas į bet kurį pasaulio kraštą, bet kuriuo metų, paros laiku.

Progos
Gyvenimas dovanoja begalę progų nudžiuginti vieniems kitus! Vestuvės, gimtadienis, jubiliejus, krikštynos, išleistuvės, Boso, Mamos, Tėčio, Mokytojo dienos ir t. t. Užsukite pas mus prieš sveikindami vieni kitus! 

Dovanos
Vieniems patinka dovanoti, kitiems labau patinka gauti dovanų. Reziumė: dovanos yra puikus širdį pamaloninantis dalykas. Suteikiame galimybę rinktis! Smagios, saldžios, keistos, seksualios, profesinės. Tai tik keli mūsų kuriamų dovanų jūros lašai.   

Vestuvės
Kad dviejų mylinčių širdžių jungtuvių šventė neišdiltų iš atminties, reikia įdėti daug pastangų. Profesionalai pasiryžę pasiruošimo rūpesčių naštą persikelti ant savo pečių! Taip paprasta pergudrauti nuovargį.

Krikštynos
Pasitelkus į pagalbą kūrybingų žmonių komandą, šventė įgis originalų atspalvį. Jį pasodrins originalios dovanos, stalo puošmenos, krikšto aprangos aksesuarai ir kitokios smulkmenos. Suvienykime pastangas, kad krikštynų šventė būtų įspūdinga. 

Vazonai
XXI amžiaus interjeras neatsiejamas nuo modernių vazonų. Įspūdingų formų, dydžių, plačios spalvinės gamos, turinčių unikalią drėkinimo sistemą, pritaikytų vidaus ir lauko sąlygoms. Kadangi stengiamės žengti koja į koją su laiku, turime ką pasiūlyti!

Apželdinimas
Išduosime paslaptį: gėlės, prieskoniniai augalai, uogakrūmiai puikiai veši ir moderniai atrodo   specialiose pakabinamose, pastatomose, lengvai iš vienos į kitą vietą transformuojamose konstrukcijose. Tegul jūsų nuosavos žalios erdvės neaplenkia nauji vėjai!     

Paslaugos

  • Mes pasveikinsime bet kurioje pasaulio šalyje gyvenančius Jūsų artimuosius. Husaras, viduramžių ponas, piratas, smuikininkas pasiruošę nustebinti Jums brangius žmones visoje Lietuvoje.
  • Pasirūpinome, kad Jūsų pasirinktos dovanos įgytų išskirtinumo, jaukumo, širdies šilumos – galite rinktis graverio ar meninio dovanų pakavimo paslaugas.

Gedulas
Dieną ar naktį patirtumėte netektį, mes – su Jumis. Pasistengsime, kad į Dangaus karalystę brangų žmogų išlydėtumėte iš gražiausių gėlių žiedų apsupties.  

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis