lt
Vaikams į sąrašą

Naktis muziejuje. Paslapčių atlasas

Archyvo g. 61 Kaunas, Kauno tvirtovės VII fortas 2017 05 20 21:30 Internetinis puslapis Nemokama

Tamsoje šviečiantys tirpalai, šaižiai blyksinčios kibirkštys, amžius menantys galvosūkiai, ne kiekvienam perprantami brėžiniai ir atradimus slepiantys žemėlapiai... Paslapčių atlasas – tai vienintelis objektas, padėsiantis atskleisti tikrąsias atradimų galias.

Po visą VII forto teritoriją pasklidusios Paslapčių atlasą iššifruojančios dalys bus surastos tik vienos, net ir tolimiausius Mokslo kraštus ištyrinėjusios, grupės žmonių. Tai žmonės, kuriems proto mankštos nėra reikalingos, o kryžiažodžių sprendimas jiems – tik silpnųjų užsiėmimas.

Gegužės 20 dieną vyksiančios Muziejų nakties metu kviečiame apkeliauti dar nematytus Kauno tvirtovės VII forto Mokslo kraštus: Biologijos slėnis, Fizikos ir Chemijos salos, Matematikos džiunglės, Technologijų kyšulys ir Istorijos įduba į VII fortą atvykusiems naktinėtojams parengė nemenkų išbandymų. Skirtingų Mokslo sričių pagrindu parengtos ir komandas sutiksiančios užduotys mes iššūkį ne tik susirinkusiųjų turimoms žinioms, bet ir žvitriam protui – tamsios šaudmenų sandėlių poternos, šalto rūko apgaubtos artileristų slėptuvės ar drėgme alsuojantys kaponieriai yra sujaukę ne vieno naktinio VII forto lankytojo racionalų mąstymą.

21:30 val. susirinkusieji pasileis į orientacinį žaidimą „Paslapčių atlasas“: čia dalyviams kelią pakirs klaidinantys užduočių labirintai, kojas kertantys išbandymai ir pristabdantys galvosūkių pančiai;

23:00 val. apdovanosime orientacinio žaidimo nugalėtojus – dalyvius, geriausiai susitvarkiusius su jiems mestais iššūkiais;

23:30 val. II šaudmenų sandėlio ekspozicijos atidarymas. Pirmieji ekspozijos lankytojai turės galimybę išvysti pirmą kartą viešai eksponuojamas VII forto ataskaitinių brėžinių kopijas, pagal kuriuos buvo pastatytas VII fortas ir kurių dėka jis yra autentiškai restauruojamas.

Renginys nemokamas. Registracija nevykdoma. Tereikia ateiti.

Daugiau informacijos:
El. paštu info@septintasfortas.lt
Telefonu +370 699 22536
www.septintasfortas.lt

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis

Užsisakyti naujienlaiškį