lt
Sportas į sąrašą

Plaukimas Nevėžis – Nemunas (sekmadieniais)

Topolių g. 13, Raudondvaris, Raudondvario sen., Kauno r. sav.
2017 06 11 14:00 - 2017 09 24 Internetinis puslapis 9 Eur.

Plaukimo startas: https://goo.gl/cZErH9

Patogu atvykti į startą ir palikti automobilį, arba atvykti į Raudondvario dvarą ir palikus automobilį aplankyti Raudondvario dvarą bei pėstute nusileisti miško taku iki Nevėžio prieplaukos (700 m.).
Nevėžis – vidurio Lietuvos upė, dešinysis Nemuno intakas. Prasideda netoli Grybulių Anykščių raj., 6 km į pietryčius nuo Troškūnų. Teka į šiaurės vakarus pro Raguvą, per Panevėžį, žemiau Berčiūnų pasuka į pietus ir vingiuoja Nevėžio žemuma pro Naujamiestį, Krekenavą (Panevėžio rajonas), per Kėdainius, pro Babtus. Ties Kėdainiais upė kerta Šiaulių-Jonavos geležinkelį. Įteka į Nemuną 199 km nuo jo žiočių, ties Raudondvariu (Kauno raj.), kur nutiestas Raudondvario tiltas.

Nevėžiu plauksime nuo prieplaukos 4 km. ramiu, daugiau stovinčiu vandeniu bei sukaupus visas jėgas įsiveršime į Nemuną bei juo besidarydami į dešinę kur gražus matysis Šilelio kaimas, plaukiant toliau. Nemunu kairiajame krante Kačerginė. Paplaukus 5 km. bus kr. Krante Zapyškis. Jau nuo XVI a. čia buvo Sapiegų dvaras, Jo lenkišką pavadinimą “Sapiežinski” vietiniai gyventojai sulietuvino į Zapyskį. . Zapysškyje prie pat Nemuno stovi Šv. Jono ansktyvosios gotikos bažnyčia statyta 1578 m. Plaukiame toliau ir prieš mus artės mūsų finišas Kulautuvos mažų laivų prieplauka.

Finišas: https://goo.gl/uyULnD

Viso busim nuplaukę: 13,5 km

Registracija ir apmokėjimas https://www.facebook.com/Vandensturistai/ renginiuose.

Kitos šio renginio datos: 

  • Birželis 4; 11; 18; 25 
  • Liepa 2; 9; 16; 23; 30 
  • Rugpjūtis 6; 13; 20; 27 
  • Rugsėjis 3; 10; 17; 24 
Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis

Užsisakyti naujienlaiškį