lt
Kita į sąrašą

Fox Créateur duetas. Fake it till you make it.

Talent Garden, Laisvės al. 59 - 3 aukštas, Kaunas 2017 04 21 18:30 Internetinis puslapis 3 - 5 Eur. Įsigyti bilietą

Justės ir Dariaus kūrybinis duetas priklauso tai kategorijai lietuvių apie kuriuos dažniau skaitome užsienio žiniasklaidoje nei savoje šalyje. Sėkmingai dirbę, viską metė ir kartu iškeliavo į Londoną. Čia įkūrė kūrybinę dizaino agentūrą „Fox Créateur” dirbančią su prekės ženklais ir skaitmeniniais sprendimais. Duetas šiuo metu kuria visame pasaulyje Anglijos, Rusijos, Airijos, Italijos ir Amerikos klientams, tarp kurių „PwC“, „Lloyds Bank“, „Vans“ ar „Mvideo“. Apie juos rašo vienas populiariausių pasaulio interneto dizaino žurnalų „.Net”, „Fox Créateur” darbus taip pat publikavo „CSS Design Awards“, „Site of the Day“ rubrikoje, „Web pick of the day“, kurį renka žurnalo „Communication Arts“ redakcija ir eilė kitų.

„Įkvepiančio svečio“ renginių cikle turėsime galimybę išgirsti visą istoriją nuo pradžių. Sužinoti kuo skiriasi užsienio klientas nuo lietuvio? Kaip nepasiduoti suklydus? Kaip neprarasti tikėjimo sėkme ir padaryti, kad tave pastebėtų populiariausi pasaulio žurnalai? Kaip dirbti, kad būtum įdomus pasauliui?

Įdomu, jog prieš atidarant TAG Kaunas, prieš trejus metus, sutikome Justę su Dariumi dirbančius Campus London, co-working erdvėje, kurią įkūrė kompanija Google. Nuo to laiko, retkarčiais juos galima sutikti ir TAG Kaunas.

Daugiau apie „Fox Créateur”http://www.foxcreateur.com/

Bilietai jau prekyboje. Pirmieji 10 „Early birds“ 3 EUR, vėliau 5 EUR.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis

Užsisakyti naujienlaiškį