lt
Kita į sąrašą

Edukacinė programa senjorams „Širdy – dar ne ruduo“

M. Žilinsko dailės galerija, Nepriklausomybės a. 12, Kaunas 2017 06 01 16:00 - 2017 12 31 Internetinis puslapis 1.50 Eur.

M. Žilinsko dailės galerijoje, Nepriklausomybės a. 12, Kaune Kiekvieną ketvirtadienį, 16 val., kviečiame gerbiamus senjorus ir senjoras į jaukius, prasmingus, kūrybingus ir nuotaikingus pobūvius.

Pirmasis užsiėmimas – jau birželio 1 d. 16 val. Kalbėsite, bendrausite, dalinsitės gyvenimo istorijomis, prisiminimais apie jaunystę ir gimtąjį Kauną. Užsiėmimų temas parengs muziejaus edukatorės, tačiau idėjas galėsite siūlyti ir patys. Gal tai bus jaunystės fotografijų albumų peržiūros, individualių pomėgių, tokių kaip kolekcionavimas, mezgimas, eilėraščių ar memuarų rašymas, fotografavimas, ar kitos Jūsų veiklos aptarimas bei demonstravimas. Žinoma, lankysitės galerijos ekspozicijose, apžiūrėsite įdomiausius kūrinius ir patys kursite – piešite, tapysite, lipdysite, džiaugsitės maloniu buvimu ir gera nuotaika.

Bilieto kaina pensinio amžiaus žmonėms – 1,50 EUR. Žmonėms su negalia apsilankymas nemokamas. Tel. pasiteirauti: 8 37 32 25 49.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis

Užsisakyti naujienlaiškį