lt

Padovanok mamai ir sau iškylą laivu į Raudondvarį

į sąrašą
Trukmė: 5 val. Organizatorius: UAB Nemunas Travel


Dalyviai Kaina Kiekis
Suaugę 16,23 € Pirkti
Vaikai (5-10 m.) 8,83 € Pirkti
Senjorai, neįgalieji 15,13 € Pirkti

Mamos dienos proga, kviečiame šeimas, draugus ir mamas plaukti laivu "Kaunas" į išpuoselėtą Kauno rajono miestelį-Raudondvarį. Tai pirmoji 2017m. sezono kelionė į Raudondvarį.
Raudondvaryje Jūsų lauks grafienė Rozalija, kuri pasivaikščiojimą po dvaro kompleksą paįvairins įdomiais pasakojimais apie didingą dvaro praeitį, jo šeimininkus bei kultūrinį gyvenimą. 

Kelionės metu atsivers senamiesčio grožis, Nemuno ir Neries santaka, Kauno rajono gyvenvietės, Nevėžio kraštovaizdis.Pasiekę Raudondvarį ir palipę miško kalneliu turėsite galimybę aplankyti XVII a. pradžios Lietuvos renesanso architektūros paminklą-Raudondvario pilies dvarą. Raudondvaryje praleisite 1:30val. Po įdomios ekskursijos ir pasivaikščiojimų sugrįšite į laivą ir plauksite atgalios į Kauną. Šia sekmadienine iškyla liksite tikrai sužavėti!
Kelionės trukmė 5:00val.

Smulkesnę informaciją rasite  www.nemunastravel.lt

1. Elektroniniu būdu įsigiję bilietus keleiviai turi užsiregistruoti norimam plaukimui tel.: 8 646 29060 arba 8 609 86020.
2. Plaukimai laivu "Kaunas" vykdomi tik susirinkus 10 žmonių grupei.
3. Neįvykus kelionei pageidaujamai datai, Organizatorius (Nemunas Travel, UAB bilietų pirkejui pasiūlo sekančio reiso kelionę.
4. Pirkėjai, bilietus įsigiję ektroniniu būdu ir pageidaujantys sąskaitos-faktūros, turi per 2 dienas po bilieto įsigijimo kreiptis į Organizatorių-Nemunas travel, UAB. Vėliau sąskaitos nebus išrašomos.
5. Keleivis privalo atvykti į laivą 15 min prieš kelionę.
6. Prieš kelionę keleivis laive privalo pateikti iš Kaunas IN gautą užsakymo sąskaitą, kuri atsiunčiama iš karto po apmokėjimo patvirtinimo.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis

Užsisakyti naujienlaiškį